Akce spřátelených organizací

Naše komunitní centrum Klub Art 13 - spolu v umění doporučuje arteterapeutickou skupinu Ateliéru Kvark. 11. 5 - 29. 6. 2020 v prostorách na Panské ul. 13.

Dovolujeme si Vás informovat, že v galerijních prostorách ČS a.s., na Jánské ulici v Brně se koná výstava Grafiky a kresby Pavly Dvorské.
Výstava je volně ke shlédnutí v otvíracích hodinách banky. Dernisáž výstavy se uskuteční po zrušení "zákazu setkávání osob". 

Objavovať svet tvorby 

Vystavené maľby a kresby majú ambíciu podeliť sa o zážitky. Predstavujú osobité príbehy medzi túžbami a snami a každodennou realitou. Ich autori sú rôzni, čo sa týka veku, vzdelania alebo svojim zdravotným postihnutím. To, čo ich spája, je snaha o prekonávanie ťažkostí pomocou tvorby. Nachádzajú tak spôsob, ako sa vyspovedať a ako sa vyjadrovať k tomu, čo ich zaujalo. Pokojne si ich poprezerajte ich práce, možno k vám prehovoria blízkosťou a možno v nich nájdete kúsok svojho príbehu.
P.S. Maľovať a kresliť môže naozaj prinášať úľavu a dobrý pocit.
Vlado Kordoš 

Nenechte si ujít Vernisáž výstavy Josef Váchal - Dřevorytec proběhne v úterý 27. 8. 2019 v 18.00 hodin. V 17.00 se uskuteční v sále České spořitelny přednáška o Josefu Váchalovi. Výstava potrvá do konce měsíce října 2019. Výstavní prostory České spořitelny, Jánská 10, Brno.

26. srpna - 1. září 2019 - Workshop: Spolu v umění s výtvarníky s handicapem /počátek workshopu v Místodržitelském paláci, Moravské náměstí 1A/ - workshop je otevřen všem zájemcům o výtvarnou tvorbu z řad lidí s mentálním handicapem. Probíhat bude v různých prostorách, včetně plenéru. Součástí workshopu je rovněž projekce filmů z přehlídky Art...

Atelier KreAt

04.07.2019

V neděli 7. 7. 2019 bude zahájena další společná výstava umělců atelieru KreAt, a to na tradičním místě v Duckbaru v Kamenné čtvrti. Vernisáž začíná v 17 hodin, během ní budou pořizovány záběry pro chystaný filmový dokument slovenského režiséra Lubomíra Štecka. Výstava potrvá do 11. srpna a je opět prodejní. Zakoupením díla lze podpořit atelier v...