Fotogalerie

Arteterapie - UMĚNÍM SPOLU. Individuální přístup ke klientům, osobní asistence

Lucie Munclingerová- Smějsová

Rodačka z Brna. Již od dětství jí baví různé rukodělné práce. Největší zálibou Lucie je výtvarná činnost, ve které neustále nalézá nové techniky a různé přístupy. Nejvíce se věnuje perokresbě a grafice. Techniku rytin se naučila v oboru šperkař - rytec - zlatník. Vypomáhala ve sdružení Anabell jako ilustrátorka a malířka. Ve spolku KOLUMBUS jako dobrovolnice se snaží klientům(psychicky a duševně handicapovaným) najít a rozvíjet jejich tvůrčí talent. Komplexní péči o osoby s postižením nebo mentálním handicapem zajišťuje v projektu KlubArt 13 - spolu v umění. Představuje ideální způsob kompenzace postižení jakožto asistent klientům-výtvarníkům. Po celou dobu trvání nouzového stavu je s klienty našeho komunitního centra v on-line kontaktu a pracuje na daných úkolech. Jsme nesmírně potěšeni, že máme vedle sebe člověka s velkým srdcem, tvůrčího a ochotného.

Individuální přístup - nový klient, nový začátek

V rámci individuálního přístupu v nouzovém režimu byla Hanička - nová klientka našeho komunitního centra seznámena s prostorami našich dílen a tréninkové kavárny. Proběhla také komentovaná prohlídka Kateřiny DUBOVCOVÉ (volná tvorba), a zároveň byla představena poslední výstava zaměřená na práci s mentálně handicapovanými v našem centru.

Osobní asistence - důležité pojítko pro úspěch a rozvoj klienta

Tradiční a netradiční malířské techniky. Dílna pod vedením Ladislava Garaje. Vznikají zajímavé a silné příběhy.

Vernisáž fotografií z projektových aktivit dramaterapie a arteterapie. Velmi hezká a příjemná atmosféra, kterou si všichni užili.